Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 01:42


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

урок

          12 лютого 2014 року у Верхньорогачицькій гімназії  відбувся тематичний   виховний захід присвячений   Року учасників бойових дій на території інших держав та 25-й річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан за участю заступника голови районної державної адміністрації  Ірини Малишевої, начальника відділу освіти Світлани Нестеренко, міжрайонного військового комісара Олега Бови, воїнів-інтернаціоналістів Калюжним Євгеном, Дмитрієвим Костянтином.

        Звертаючись до гостей та учнів гімназії, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Малишева,зазначила : « На виконання Указу Президента України Віктора Федоровича  Януковича 2014 рік оголошено Роком  учасників бойових дій на території інших держав. Ми сьогодні вшановуємо громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав та  з нагоди 25-їрічниці виведення  військ колишнього СРСР з Республіки  Афганістан.   Учнівська молодь повинна знати подвиги молодих воїнів – інтернаціоналістів, які відважно захищали права мирного населення. Сьогодні ми з вами згадаємо героїв тієї страшної війни, полинемо в спогади і хочемо, щоб ці спогади пройшли крізь наші серця, і ми зрозуміли, що найстрашніше у світі - це війна. Ми повинні пам'ятати тих, хто її пережив, тих, хто недожив, недоспівав, недокохав.  Афганістан став горнилом для тих, хто туди потрапив. Він навчив юнаків цінувати дружбу, відданість, любов. І знати ціну життя. Адже воно обривалося іноді у неповних 19 років перед їхніми очима. І терпли юні душі від втрати друзів, тих, хто ще вчора дарував їм своє тепло.
А потім повертався на рідну землю у цинковій труні. Це все потрібно було пережити. Та вони , дев'ятнадцятирічні, свято вірили, що виконують свій інтернаціональний обов'язок
». Перед  учасниками  заходу  також виступили  начальник відділу освіти  Світлана Нестеренко, міжрайонний військовий комісар Олег Бова.

               У ході відкритої години пам'яті учні спілкувалися із гостями, переглянули документальний фільм « Афганістан не наша війна»
 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (12.02.2014)
Переглядів: 275 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: