Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:11


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Увага! Пробне ЗНО-2017!!!

У квітні 2017 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання, відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 11 жовтня 2016 р. № 170 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році».

Тести пробного ЗНО відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ЗНО), укладено Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основної сесії ЗНО.

Кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих у той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком:

- 01 квітня 2017 року українська мова і література;

- 08 квітня 2017 року історія України, математика, біологія, географія,  фізика, хімія, англійська мова,  іспанська мова, німецька мова, російська мова,  французька мова.

 ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість:

- ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

     - підготуватися психологічно до проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

-  ознайомитися з форматами зошитів зовнішнього незалежного оцінювання;

- орієнтуватися в різних формах завдань;

- розрахувати час на виконання завдань;

- потренуватися в заповненні бланків відповідей;

- отримати результат за виконання завдань пробного ЗНО.

      - використовувати завдання пробного ЗНО, перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (крім завдань з української мови і літератури, російської та іноземних мов).

Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

Вартість одного тестування для одного учасника складає 120 грн. 00 коп*.

* У разі затвердження у Законі України «Про державний бюджет 2017 року» змін соціальних стандартів - ціну за участь у пробному ЗНО-2017 може бути змінено.

 Оплату потрібно здійснювати за кожний предмет окремим платежем. 

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні проводитиметься з 10 по 31 січня 2017 року на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти http://khersontest.org.ua/

Для реєстрації необхідно:

·                     зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;

·                     заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;

·                     з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;

·                     на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;

·                     роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО.

 Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання та не використовуються для участі в конкурсі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти http://khersontest.org.ua/ або в координатора з питань ЗНО в районі Єлісєєвої Юлії (комунальна установа «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти», вул. Леніна, 64, тел. 5-11- 67).

Ю.Єлісєєва,

координатор з питань ЗНО в районі

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (23.12.2016)
Переглядів: 180 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: