Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 01:54


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Увага!!!Триває реєстрація на пробне ЗНО-2017!!!

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триває з 10 по 31 січня 2017 року на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти http://khersontest.org.ua/

Для реєстрації необхідно:

·                     зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;

·                     заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;

·                     з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;

·                     на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;

·                     роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО.

УВАГА! Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.

Участь у пробному тестуванні можуть узяти всі охочі.

Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

Вартість одного тестування складає 120 гривень.

 Оплату потрібно здійснювати за кожний предмет окремим платежем.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у квітні 2017 року, відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 11 жовтня 2016 року №170 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році».

Тести пробного ЗНО відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ЗНО), укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основної сесії ЗНО.

Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

         Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти буде проводитися у 2017 році:

- 01 квітня 2017 року   українська мова і література;

- 08 квітня 2017 року  історія України, математика, біологія, географія,  фізика, хімія, англійська мова,  іспанська мова, німецька мова, російська мова,  французька мова.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання та не використовуються для участі в конкурсі під час вступу до вищих навчальних закладів.

 

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти http://khersontest.org.ua/ або в координатора з питань ЗНО в районі Єлісєєвої Юлії (комунальна установа «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти», вул. Леніна, 64, тел. 5-11- 67).

Ю.Єлісєєва,

координатор з питань ЗНО в районі

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (13.01.2017)
Переглядів: 170 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: