Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:04


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Верхньорогачицького району
28 серпня відбулась серпнева конференція працівників освітніх закладів районну. У ній взяли участь голова районної державної адміністрації М.Д. Романій, головний спеціаліст відділу координації роботи вищих навчальних закладів, науки та професійно – технічних навчальних закладів управління освіти і науки департаменту освіти і науки, молоді та спорту С.О. Шкарупа, заступник голови районної державної адміністрації І.Ю.Малишева,начальник відділу освіти С.М.Нестеренко, депутат районної ради, заслужений вчитель України, вчитель української мови та літератури Верхньорогачицької ЗОШ №2 А.І.Назаренко, голова райкому Профспілки працівників освіти Л.А.Ігнатенко.
На пленарне засідання виносилось два питання : « Про стан реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича « Діти – майбутнє України» на території Верхньорогачицького району», « Про підсумки роботи дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів за 2012/2013 навчальний рік та пріоритетні напрямки педагогічних колективів у 2013/14 навчальному році».
По першому питанню з доповіддю виступив М.Д.Романій голова районної державної адміністрації, по другому питанню доповідала С.М.Нестеренко в обговорені питань взяли участь директор Верхньорогачицької гімназії В.О.Коротун, вчитель української мови та літератури Первомаївської ЗОШ Л.Д.Кондрацова, завідуюча я/с « Берізка» І.М.Балута, голова райкому Профспілки працівників освіти Л.А.Ігнатенко. Також в урочистій обстановці заходу почесними грамотами та цінними подарунками від голови районної державної адміністрації та начальника відділу освіти нагороджено кращих педагогів району. Освітянська сім’я приймала молоде поповнення – 11 молодих спеціалістів. Це випускники Бериславського, Запорізького педагогічних коледжів та Херсонського педагогічного університету, які займуть перше своє робоче місце у Верхньорогачицькій №2, Первомаївській, Самійлівській, Ушкальській, Чистопільській загальноосвітніх школах. На базі Верхньорогачицької гімназії відбулись засідання предметних секцій та нарада керівників навчальних закладів, заступників з навчально – виховної роботи. У робочій обстановці було опрацьовано методичні рекомендації.
Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (29.08.2013)
Переглядів: 234 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: