Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 10:36


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Відбулася вереснева колегія відділу освіти РДА

29 вересня 2015 року відбулося засідання колегії відділу освіти районної державної адміністрації. Провела засідання колегії начальник відділу освіти районної державної адміністрації А.М.Пахомова. У роботі колегії взяли участь: члени колегії, директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, завідуючі дошкільними закладами.

У центрі уваги та активного обговорення були висвітлені такі питання:

1. Про початок нового 2015/16 навчального року в закладах освіти району та стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

2. Про стан виконання «Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2011-2015 роки», підсумки відпочинку дітей влітку 2015 року.

3. Про стан забезпечення навчальних закладів району педагогічними кадрами. Аналіз прибуття молодих спеціалістів.

4. Про результати звітування керівників закладів освіти перед педагогічним, учнівським та батьківським колективами про проведену роботу у навчальному закладі за рік.

5. Про забезпечення права громадян на освіту та вжиті заходи щодо попередження злочинності та бездоглядності серед учнівської молоді району.

Підводячи підсумки засідання колегії, начальник відділу освіти Аліна Пахомова окреслила коло завдань та пріоритетних напрямків подальшої діяльності освітніх закладів району.

  

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (04.10.2015)
Переглядів: 220 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: