Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:08


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Відбулося засідання колегії!

31 березня 2016 року відбулося засідання колегії відділу освіти районної державної адміністрації, в якій взяли участь: члени колегії, директори загальноосвітніх навчальних закладів, завідуючі дошкільними закладами, начальник хозгрупи, директор КУ «ВРРЦОЗО».

На порядок денний виносились питання: «Про організацію національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах Верхньорогачицького району» (Світлана Самойлова), «Про рівень управлінської діяльності керівників Верхньорогачицької №2 та Самійлівської ЗОШ І-ІІІ ст. щодо впровадження у навчально-виховний процес нових Державних стандартів початкової та базової освіти» (Наталя Ткач, О.О.Рудика, А.Л.Гайдаш), «Про роботу шкільних бібліотек навчальних закладів району в 2015/2016 навчальному році» (Юлія Сердюк), «Про стан забезпечення умов для здобуття повної загальної середньої освіти в індивідуальній та екстернатних формах навчання в районі» (Аліна Пахомова).

У центрі активного обговорення було висвітлено питання: «Про пропозиції відділу освіти районної державної адміністрації щодо оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів району». За 2012-2016 роки під впливом демографічних чинників, зміни пріоритетів у розвитку освіти та соціально-економічних тенденцій мережа загальноосвітніх навчальних закладів району потребує змін. Оптимізація мережі ЗНЗ – процес неоднозначний, як для вчителів так і для учнів та їх батьків. Насамперед, це забезпечення школярів якісною освітою, а не закриття закладів. Слід мати на увазі, що у перспективі до 2020 року кардинального росту як кількості учнів, так і наповнюваності шкіл не спостерігається.

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (01.04.2016)
Переглядів: 273 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: