Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 01:43


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Відбувся семінар для вихователів дошкільних навчальних закладів району
     З метою реалізації та популяризації  стратегічних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича щодо результатів забезпечення доступу дітей до дошкільної освіти в районі, в рамках тематичного тижня „Перші результати забезпечення доступу кожної дитини дошкільною освітою з розширення мережі дошкільних навчальних закладів” 25 вересня  2013 року відбувся семінар для вихователів дошкільних навчальних закладів району за темою «Створення умов для формування життєвої компетенції дитини під час освітнього процесу» на базі Михайлівського дитячого садка «Веселка». У роботі  семінару взяли участь С.М.Нестеренко – начальник відділу освіти,  вихователі дошкільними навчальними закладами району.

    Під час ознайомлення  учасників семінару з роботою дошкільного закладу  завідувач Ю.Г.Сокол зазначила, що заклад відновив свою діяльність в  2008 році, відвідує дитячий садок  18 дітей. Експертизою регіональної експертної  ради з ліцензування та атестації навчальних закладів при Департаменті освіти і науки, молоді і спорту Херсонської обласної державної адміністрації  закладів 23 вересня 2013 року дитячий садок «Веселка» Бережанської сільської ради визнано атестований.

      В ході семінару вихователями дошкільних навчальних закладів обговорені питання стосовно  ролі наступності в дошкільній освіті і початковій ланці загальноосвітнього навчального закладу, надані методичні рекомендації та винесені пропозиції щодо розширення  мережі консультативних пунктів при ЗНЗ для вихователів з питань організації навчально-виховного процесу на засадах особистісно-орієнтованого підходу.

          Учасники семінару переглянули заняття у різновіковій групі з розвитку мовлення «Слова, які живуть на кухні» підготовлене вихователем   Н.В.Салімоненко та виставку дитячих робіт з природничого матеріалу присвячену Всеукраїнському Дню дошкілля.

   Начальник відділу освіти С.М.Нестеренко зауважила, що тільки міцна  співпраця дитячого садка і загальноосвітньої школи забезпечить плідні результати навчання та виховання підростаючого покоління. І саме робота консультативних пунктів при загальноосвітніх закладах району забезпечить виконання поставлених перед нами завдань з питань організації навчально-виховного процесу на засадах особистісно-орієнтованого підходу.

 

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Ticher (26.09.2013)
Переглядів: 232 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: