Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 01:20


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Вихователь року - 2015

Дитячий садок – це особливий світ любові і добра, зі своїми радощами та прикрощами, переживаннями і досягненнями, в якому дитина пізнає навколишній світ та себе.

Тисячі маленьких дітлахів віком від 2 до 6 років відвідують дитячі навчальні заклади, де працюють молоді душею, невгамовні і запальні вихователі, які щодня віддають частинку свого серця нашим діткам. А ще – навчають їх добру і справедливості, допомагають пізнавати світ.

15 грудня відбувся конкурс професійної майстерності серед педагогів дошкільного закладу ясла-садка «Берізка» «Вихователь року – 2015». Конкурсантів та гостей привітно зустрічала оновлена зала ДНЗ.

Метою організаторів конкурсу було виявлення та підтримка талановитих творчих педагогів, новаторів педагогічної справи, впровадження цінних надбань у систему виховання і навчання дітей дошкільного віку, підвищення професійного рейтингу вихователів серед колег, батьків та громадськості.

За право називатися кращими змагалися троє вихователів: В.Ю. Марченко, І.І. Білай, Л.М. Середа.

Конкурс складався із трьох завдань. Під час першого учасниці показували свою педагогічну майстерність у роботі з дітьми під час інтегрованих занять з логіко-математичного розвитку. Конкурсні завдання Майстер-клас «Розвиваю, навчаю, виховую» та презентація себе та свого досвіду роботи допомогли журі оцінити у конкурсанток професійну ерудованість, методичну компетентність, практичні вміння, комунікабельність, артистизм.

Переможцем конкурсу стала Білай Ірина Іванівна, лауреати конкурсу Середа Людмила Миколаївна та Марченко Валентина Юріївна. Учасниці були нагороджені грамотами відділу освіти та подарунками від районної організації профспілки працівників освіти.

Тисячі професій народжуються і вмирають. Та серед вічних професій виховательська справа посідає особливе місце - вона початок усіх інших. Головне призначення педагога – навчити маленьку людину бути Людиною

Від них, від їх уміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить її життя, здоров'я, розум, характер, воля, громадянське й інтелектуальне обличчя, її місце і роль у житті, її щастя. Благополучне дитинство залежить і від вихователя, його терпіння й уваги до внутрішнього світу маленької людини…

                  

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (17.12.2015)
Переглядів: 240 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: