Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 01:55


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Загальна середня освіта

Акція

Українське сьогодення переживає нелегкі часи. На сході нашої Батьківщини точаться запеклі бої за цілісність її кордонів. Всі небайдужі громадяни України допомагають воїнам – учасникам бойових дій в зоні АТО, підтримують їх морально, надаючи продукти харчування та товари першої необхідності за допомогою волонтерських загонів.  Загальноосвітні навчальні заклади Великолепеського району започаткували акцію «Оберіг – фенічка» по виготовленню фенічок для моральної підтримки солдатів у зоні АТО. Із сусіднього району цю акцію перейняла Верхньорогачицька гімназія, а у жовтні місяці  поточного року передано   учням Верхньорогачицької  загальноосвітньої школи №2. У ході акції, виготовлено  браслети – фенічки,  зображено   малюнки про мир в Україні, написано листи – звернення до солдатів. Окрім цього, було зібрано продовольчі товари, продукти харчування, які ніколи не будуть зайвими на полі бою. Зібрані посилки передано волонтерам у м. Херсон, які доправлять їх нашим оборонцям.                 

      26 листопада 2014 року  проведено  загальношкільну лінійку по підсумках Акції на яку  завітали представники учнівського самоврядування Чистопільської ЗОШ. Учні  перейняли символ Акції –– браслет – фенічку.

      Сподіваємось, що учнівські колективи нашого району не будуть стояти осторонь і будуть підтримувати  воїнів – захисників всіма силами.


       

Категорія: Загальна середня освіта | Додав: ВОВР (26.11.2014)
Переглядів: 192 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: