Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 10:30


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Загальна середня освіта

Олімпійський тиждень

 У відповідності до доручення голови обласної державної адміністрації щодо проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня, з метою залучення учнівської молоді до заняття спортом, пропаганди здорового способу життя у загальноосвітніх навчальних закладах Верхньорогачицького району було проведено ряд спортивно-масових заходів.

У рамках святкування школярі району упродовж вересня змагалися у волейболі, футболі, настільному тенісі, різноманітних спортивних іграх а свої творчі та інтелектуалі здібності мали змогу розкрити під час проведення олімпійських вікторин.

Відкриття спортивних заходів, у кожному навчальному закладі району, розпочалося урочистою лінійкою з підняттям Олімпійського прапору, виконанням Державного гімну – як символу національної єдності Верхньорогачан та всієї України.

Протягом даного тематичного тижня у закладах освіти району проведено: конкурси малюнків на спортивну тематику, рухливі ігри «Грайлики-стрибайлики» для учнів молодших класів, вікторини «Знавець олімпійського спорту», товариська  зустрічі з міні-футболу між збірною юнаків 8-11 класів та чоловічим педагогічним колективом Верхньорогачицької гімназії, спортивні змагання «Козацькому роду немає переводу», виховні години «Турбота про здоров’я обов’язок кожного», «Здоров’я та спорт в житті людини», «Бережи здоров’я змолоду», «Спорт – це здоров’я» тощо, зустріч учнів Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 за «круглим столом» з ветеранами спорту району – Мандиком Григорієм Микитовичем та Зембою Сергієм Йосиповичем; учнями Чистопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів – вихованцями секції з боксу районної ДЮСШ (Слоневський Б. та Кучер Д.), на чолі з тренером-викладачем Розітом Д.В. були організовані показові виступи з боксу.

Олімпійський тиждень завершився, проте залишив по собі море позитивних емоцій, заряд бадьорості та здоровий дух учнівській молоді, педагогів та громадськості Верхньорогачицького району.


      

Категорія: Загальна середня освіта | Додав: ВОВР (24.09.2015)
Переглядів: 193 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: