Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 10:26


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Загальна середня освіта

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня у загальноосвітніх закладах Верхньорогачицького району відбулося свято присвячене Всеукраїнському дню бібліотек – проведено Відкритий урок читання. Метою уроку було: пропаганда та популяризація читання, значення книги в житті людини, розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, важливість збереження патріотичного духу у кожного громадянина, виховування культуру взаємовідносин між людьми у щоденному житті та поваги до традицій і звичаїв України.

У Верхньорогачицькій гімназії учні 2-4 класів з великим захопленням відвідали комплексний урок «Цей дивний світ – бібліотека!»(провела шкільний бібліотекар Черниш Т.О.) Цікаво пройшов урок у 7-Б класі «Читання книги - морська глибина» керівник Крук Л. П., 5 – Б класі «Книга – джерело знань», керівник Дорошенко Л.О.,0 класі «Диво ім’я  якому – книга!» - керівник Давиденко Т.М. Учні ознайомилися з історією виникнення книги, читали вірші, загадки, прислів’я про книгу, повторили  правила поводження з книгою. Червоною ниткою заходів є національно–патріотичне виховання, було організовано виставки «Дари осені» (Хмура К. О.) , «Моя країна – Україна» ( Черниш Т. О.)

У Верхньорогачицькій ЗОШ №2  урок читання підготовлений у формі усного журналу під девізом «Ми словом і духом єдині». Перша сторінка «Рідна моя Україна» - перегляд патріотичного  відеоролик на пісню Тіни Кароль  «Україна – це ти», зачитувалися заповіді маленького патріота; розглядалося питання «Чи легким був шлях до незалежності».  Друга сторінка – знання державних, народних символів та оберегів України Третя сторінка - вшанування великого педагога, людини з великої літери – Василя Олександровича Сухомлинського, який своєю творчістю, заповідями, порадами  виховував в учнів справжній патріотизм та любов до свого краю.

Остання сторінка «Рідна сторона» - екскурс по чарівним куточкам  Херсонщини, Верхнього Рогачика.

Цікавими та змістовними були заходи Первомаївської ЗОШ: для учнів 1-4 класів - вікторина «Україна казок» ( бібліотекар Якімова Я.Р.), бібліотечний урок «Книга-дивовижний сад, будинок життя та мудрості» (Белінська М.Л); для учнів 5,6 класів – вікторина «Юні ерудити»; для учнів 7-8 класів конкурс «Подорож у Країну Знань» (Павлова С.В), з учні 9-11 класів відвідали виховну годину «Чудо, імя якому Книга» (Голота О.О.)

У Самійлівській ЗОШ учні 1-11 класів в рамках відкритого уроку читання «Учитель добра і краси» здійснили мандрівку життєвою і творчою спадщиною видатного педагога, дитячого письменника Василя Сухомлинського. У виконанні учнів звучали інсценівки оповідань. Шкільний бібліотекар Яковлєва Л.М. підготувала книжкову виставку «Читаємо твори В.Сухомлинського».

    

 

 

 

Категорія: Загальна середня освіта | Додав: ВОВР (05.10.2015)
Переглядів: 201 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: