Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 01:33


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » ЗНО та вступ

УВАГА! УВАГА! УВАГА! ЗНО!!!!!!!!!!!!!!!!

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у квітні 2016 року, відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 29.10.2015 р. № 81 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного тестування у 2016 році».

Тести пробного ЗНО відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ЗНО), укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основної сесії ЗНО.

Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Участь у пробному тестуванні можуть взяти усі охочі.

Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

Вартість одного тестування складає 111 гривень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти буде проводитися у 2016 році:

- 02 квітня 2016 року – з української мови і літератури;

- 09 квітня 2016 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (Автономна Республіка Крим, Миколаївська, Херсонська область, м. Севастополь), здійснюватиметься з 05 до 30 січня 2016 року на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти http://khersontest.org.ua/

Для реєстрації необхідно:

·                     зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;

·                     заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;

·                     з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;

·                     на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;

·                     роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО.

УВАГА! Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання та не використовуються для участі в конкурсі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти http://khersontest.org.ua/ або у координатора з питань ЗНО у районі Олени Михайлової (відділ освіти РДА, вул.. Леніна, 64, тел. 5-11-67).

Категорія: ЗНО та вступ | Додав: ВОВР (11.01.2016)
Переглядів: 223 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: